Sprzedaż Aut

Salon Sprzedaży Wrocław

Salon

Armii Krajowej 46, 50-541 Wrocław

Pon - Pia  9.00 - 18.00

Sob           9.00 - 14.00

T: 71 364 74 50

auta.wroclaw@gall-icm.com.pl

Radosław Daniliszyn

Kierownik Działu Sprzedaży

T: 71 364 74 50

M: 502 737 191

radoslaw.daniliszyn@gall-icm.com.pl

Szymon Polanowski

Specjalista ds. Sprzedaży

T: 71 364 74 50

M: 502 737 194

szymon.polanowski@gall-icm.com.pl

Sławomir Mielczarek

Specjalista ds. Sprzedaży

T: 71 364 74 50

M: 502 737 195

slawomir.mielczarek@gall-icm.com.pl

Piotr Michałek

Zastępca Kierownika Działu Sprzedaży

T: 71 364 74 50

M: 571 313 894

piotr.michalek@gall-icm.com.pl

Artur Kukla

Specjalista ds. Sprzedaży

T: 71 364 74 50

M: 510 086 491

artur.kukla@gall-icm.com.pl

Krzysztof Paliwoda

Specjalista ds.Sprzedaży

T: 71 364 74 50

M: 607 330 466

krzysztof.paliwoda@gall-icm.com.pl

Mariusz Kubicki

Specjalista ds. Sprzedaży

T: 71 364 74 50

M: 797 028 020

mariusz.kubicki@gall-icm.com.pl

Sprzedaż Flotowa

Flota

Armii Krajowej 46, Wrocław 50-541

Pon - Pia  9.00 - 17.00

Sob           9.00 - 14.00

T: 71 364 74 56

flota.wroclaw@gall-icm.com.pl

Grzegorz Kurek

Dyrektor Działu Sprzedaży Flotowej

T: 71 364 74 56

M: 506 282 611

grzegorz.kurek@gall-icm.com.pl

Dariusz Bichajło

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

T: 71 364 74 56

M: 505 838 299

dariusz.bichajlo@gall-icm.com.pl

Piotr Resakowski

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

T: 71 364 74 56

M: 502 737 190

piotr.resakowski@gall-icm.com.pl

Auta Używane

Auta Używane

Armii Krajowej 46, Wrocław 50-541

Pon - Pia  9.00 - 18.00

Sob           9.00 - 14.00

T: 71 364 74 57

uzywane@gall-icm.com.pl

Marcin Sperlan

Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Używanych

T: 71 364 74 57

M: 607 224 434

marcin.sperlan@gall-icm.com.pl

Paweł Knop

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

T: 71 364 74 57

M: 571 313 893

pawel.knop@gall-icm.com.pl  

 

Mateusz Rybak

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

T: 71 364 74 57

M: 513 736 165

mateusz.rybak@gall-icm.com.pl